0

ekspedientka19

Całkowicie się z tobą zgadzam Wenger to pała jak ich mało,bo miał puścić Fabregasa w tym roku,a co on ot.......a.Wenger myśli że będzie cały czas sprowadzać młodych zawodników to coś wygra.Już piłkarze się buntują i chcą coś wygrywać a nie być cały czas być gdzieś z tyłuk.Chelsea i Manchester united cały czas wygrywają i zbierają trofea,a City już ich wyprzedza bo Arsenal z roku na rok coraz bardziej się kompromituje

0

Alba to świetny zawodnik może się poruszać na całej lewej stronie a przede wszystkim jest szybki i nie gra na chama.Alba jest podobny do Adriano i mógł by się przydać w Barcelonie zamiast Maxwella bo ten sezon miał słaby.Ale nie mam nic do Maxwella dla mnie może zostać ale i tak decyzja nie należy do mnie.

0

Geble

Może masz racje (Fakt,The Sun) to lipne gazety ale to co tu piszą zawsze może być prawdą.I lepiej żeby tak było bo nie chce mi się codziennie wstawać i czytać że fabregas coś zrobił w sprawie tego kontraktu do Barcelony.Jak chce grać dla Barcelony niech się dołoży do transfery jak to zrobił Masherano

0

Borghi ma racje Sanchez i Messi w reprezentacji to dwaj inni gracze niż jak grają w swoich klubach.

0

Może coś ruszyło się w sprawie Cesc jeśli już mówi o tym The Sun,a to bardziej wiarygodna gazeta.Mam nadzieje że to prawda i dokońca tygodnia Cesc będzie już oficjalnym zawodnikiem Barcelony.Trzymam kciuki.

0

Ja nie wiem jak Bingoo założył to konto z takim poziomem IQ.Ten człowiek to żenada i jego komentarze

0

Bingoo żal mi ciebie ty wogle się nieznasz na piłce,bo wygadujesz takie głupoty(te komentarze zostaw sobie i nikomu się nie chwal)

0

Dobrze że Pedro podpisał nowy kontrakt z tą Klauzula 150mln nikt nam go nie wykupi,a poza tym Pedro to świetny zawodnik.Powodzenia w nowym sezonie.

0

Wielki piłkarz wielki człowiek i oby więcej takich piłkarzy w Barcelonie jak

Sylvinho.Szkoda że kończy się epoka za czasów Ronaldinho,Belletti,Deco i Larsona za czasów jak grał w Barcelonie.To byli wielcy piłkarze ,a football nigdy o nich nie zapomni.

Sylvinho wszystkiego najlepszego na emeryturce

0

Niech te transfery się już skończoną ,bo to staje się coraz bardziej męczące.

0

Slawkoo

Tak oficjalnie

0

No i lipa trzeba czekać do niedzieli na oficjalny komunikat z transferami.

Oby Barcelonie się udało z tymi dwoma transferami

0

sidwinho90

Masz całkowitą racje jeżeli przyjdzie Fabregas i Sanchez Jeffren nic sobie nie pogra ,a Jeffren często łapie długotrwałe kontuzje więc lepiej go sprzedać i coś zarobić na transfery

0

Oby Bordas mówił prawdę.Musimy poczekać do końca tygodnia to chyba się wszystko wyjaśni czy Cesc i Sanchez będą w końcu w Barcelonie.

0

kalendarz LA LIGI jest spoko już nie mogę się doczekać pierwszego mecz i Grand Derbi jak i mecz z porto w UEFA super cup.Oby Barcelona obroniła ligę mistrzów i La lige

Visca el Barca

0

Dla mnie tegoroczny komplet strojów jest fajny i podoba mi się.Niedługo sobie zamówię wyjazdowy komplet

Pozdro :)

0

No wreszcie jakieś dobre wiadomości :)

0

Alves ma racje kto ma mu dogrywać w Argentynie ,a w Barsie ma Xavi, Inieste i wielu innych graczy.Życze powodzenia Argentynie mam nadzieje że zobaczę ich w finale może z Brazylią albo Urugwajem.

0

Oferta za Jeffrena jest dobra ale i tak bym go nie sprzedawał tylko wypożyczył na rok lub dwa.Jeffren musi podszkolić swoje umiejentności ,a wtedy bendzie świetnym zawodnikiem i żeby nie łapał tylu kontuzji

0

Ani mi się śni żeby Jeffren odchodził on jest młody i utalentowany nawet za cenę transferu Sáncheza.Mogą go wypożyczyć ale nie sprzedawać

0

Dla Nolito przejście bo Benficki było najlepszym rozwiązaniem,bo w Bracelonie nie pograł by sobie tyle ile by chciał.

Powodzenie Nolito i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

0

Zidan ma racje mamy szczęście,bo szczęście sprzyja lepszej drużynie a Barcelona jest najlepsza i wszyscy o tym wiemy.Barca jest po prostu perfekcyjna w wszystkich aspektach

0

Kiko może się przydać młody obiecujący chłopak oby więcej takich transferów.

Niech Barcelona pospiesz się z tymi transferami bo się już niecierpliwie i niech zacznie szukać obrońcy chyba że Fontas i Bartra mają być w pierwszej drużynie to ja nie mam sprzeciwu .

0

Thiago wyrasta nam na wielką gwiazdę wśród rozgrywających.Oby mu się powiodło w Barcelonie

Vamos Barca!!!

0

Niema się co jeszcze cieszyć ale jak wszystko bendzie dobrze to 1 l lipca okaże się szczęśliwą datą.Oby tak dalej

0

Niech Barca szybko skończy te negocjacje i podpisze umowy z fabre i Sánchez.Żeby tylko nie sprzedali Bojana bo się chłopak jeszcze przyda on w przyszłości bendzie naszą gwiazdą zobaczycie

0

Barca powinna za Sáncheza zrobić jedną normalną propozycje i byłoby po problemie tak jak z Fabregasem a tak dostajemy marne news że w ciągu tygodnia bendzie transfer i jak zwykle LIPA

0

Ja nie wiem co ci dziennikarze jeszcze wymyślą ale to konkretne bzdury 50 mln.Niedługo wymyśla że Ronaldo przejdzie do Barcelony czego osobiście nie chce.

pozdro

0

Dajcie Jonathanowi spokój każdemu może sie zdarzyć

0

No wreszcie pierwszy transfer oby nie ostatni.Welcome to Barcelona Kiko Femenía

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?