Czarek[FCB]
Dołączył/a: czerwiec 2011
Lębork
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ekspedientka19
Całkowicie się z tobą zgadzam Wenger to pała jak ich mało,bo miał puścić Fabregasa w tym roku,a co on ot.......a.Wenger myśli że będzie cały czas sprowadzać młodych zawodników to coś wygra.Już piłkarze się buntują i chcą coś wygrywać a nie być cały czas być gdzieś z tyłuk.Chelsea i Manchester united cały czas wygrywają i zbierają trofea,a City już ich wyprzedza bo Arsenal z roku na rok coraz bardziej się kompromituje
0
Alba to świetny zawodnik może się poruszać na całej lewej stronie a przede wszystkim jest szybki i nie gra na chama.Alba jest podobny do Adriano i mógł by się przydać w Barcelonie zamiast Maxwella bo ten sezon miał słaby.Ale nie mam nic do Maxwella dla mnie może zostać ale i tak decyzja nie należy do mnie.
0
Geble
Może masz racje (Fakt,The Sun) to lipne gazety ale to co tu piszą zawsze może być prawdą.I lepiej żeby tak było bo nie chce mi się codziennie wstawać i czytać że fabregas coś zrobił w sprawie tego kontraktu do Barcelony.Jak chce grać dla Barcelony niech się dołoży do transfery jak to zrobił Masherano
0
Borghi ma racje Sanchez i Messi w reprezentacji to dwaj inni gracze niż jak grają w swoich klubach.
0
Może coś ruszyło się w sprawie Cesc jeśli już mówi o tym The Sun,a to bardziej wiarygodna gazeta.Mam nadzieje że to prawda i dokońca tygodnia Cesc będzie już oficjalnym zawodnikiem Barcelony.Trzymam kciuki.
0
Ja nie wiem jak Bingoo założył to konto z takim poziomem IQ.Ten człowiek to żenada i jego komentarze
0
Bingoo żal mi ciebie ty wogle się nieznasz na piłce,bo wygadujesz takie głupoty(te komentarze zostaw sobie i nikomu się nie chwal)
0
Dobrze że Pedro podpisał nowy kontrakt z tą Klauzula 150mln nikt nam go nie wykupi,a poza tym Pedro to świetny zawodnik.Powodzenia w nowym sezonie.
0
Wielki piłkarz wielki człowiek i oby więcej takich piłkarzy w Barcelonie jak
Sylvinho.Szkoda że kończy się epoka za czasów Ronaldinho,Belletti,Deco i Larsona za czasów jak grał w Barcelonie.To byli wielcy piłkarze ,a football nigdy o nich nie zapomni.
Sylvinho wszystkiego najlepszego na emeryturce
0
Niech te transfery się już skończoną ,bo to staje się coraz bardziej męczące.
0
Slawkoo
Tak oficjalnie
0
No i lipa trzeba czekać do niedzieli na oficjalny komunikat z transferami.
Oby Barcelonie się udało z tymi dwoma transferami
0
sidwinho90
Masz całkowitą racje jeżeli przyjdzie Fabregas i Sanchez Jeffren nic sobie nie pogra ,a Jeffren często łapie długotrwałe kontuzje więc lepiej go sprzedać i coś zarobić na transfery
0
Oby Bordas mówił prawdę.Musimy poczekać do końca tygodnia to chyba się wszystko wyjaśni czy Cesc i Sanchez będą w końcu w Barcelonie.
0
kalendarz LA LIGI jest spoko już nie mogę się doczekać pierwszego mecz i Grand Derbi jak i mecz z porto w UEFA super cup.Oby Barcelona obroniła ligę mistrzów i La lige
Visca el Barca
0
Dla mnie tegoroczny komplet strojów jest fajny i podoba mi się.Niedługo sobie zamówię wyjazdowy komplet
Pozdro :)
0
No wreszcie jakieś dobre wiadomości :)
0
Alves ma racje kto ma mu dogrywać w Argentynie ,a w Barsie ma Xavi, Inieste i wielu innych graczy.Życze powodzenia Argentynie mam nadzieje że zobaczę ich w finale może z Brazylią albo Urugwajem.
0
Oferta za Jeffrena jest dobra ale i tak bym go nie sprzedawał tylko wypożyczył na rok lub dwa.Jeffren musi podszkolić swoje umiejentności ,a wtedy bendzie świetnym zawodnikiem i żeby nie łapał tylu kontuzji
0
Ani mi się śni żeby Jeffren odchodził on jest młody i utalentowany nawet za cenę transferu Sáncheza.Mogą go wypożyczyć ale nie sprzedawać
0
Dla Nolito przejście bo Benficki było najlepszym rozwiązaniem,bo w Bracelonie nie pograł by sobie tyle ile by chciał.
Powodzenie Nolito i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
0
Zidan ma racje mamy szczęście,bo szczęście sprzyja lepszej drużynie a Barcelona jest najlepsza i wszyscy o tym wiemy.Barca jest po prostu perfekcyjna w wszystkich aspektach
0
Kiko może się przydać młody obiecujący chłopak oby więcej takich transferów.
Niech Barcelona pospiesz się z tymi transferami bo się już niecierpliwie i niech zacznie szukać obrońcy chyba że Fontas i Bartra mają być w pierwszej drużynie to ja nie mam sprzeciwu .
0
Thiago wyrasta nam na wielką gwiazdę wśród rozgrywających.Oby mu się powiodło w Barcelonie
Vamos Barca!!!
0
Niema się co jeszcze cieszyć ale jak wszystko bendzie dobrze to 1 l lipca okaże się szczęśliwą datą.Oby tak dalej
0
Niech Barca szybko skończy te negocjacje i podpisze umowy z fabre i Sánchez.Żeby tylko nie sprzedali Bojana bo się chłopak jeszcze przyda on w przyszłości bendzie naszą gwiazdą zobaczycie
0
Barca powinna za Sáncheza zrobić jedną normalną propozycje i byłoby po problemie tak jak z Fabregasem a tak dostajemy marne news że w ciągu tygodnia bendzie transfer i jak zwykle LIPA
0
Ja nie wiem co ci dziennikarze jeszcze wymyślą ale to konkretne bzdury 50 mln.Niedługo wymyśla że Ronaldo przejdzie do Barcelony czego osobiście nie chce.
pozdro
0
Dajcie Jonathanowi spokój każdemu może sie zdarzyć
0
No wreszcie pierwszy transfer oby nie ostatni.Welcome to Barcelona Kiko Femenía